Kontakt

Witaj w świecie naturalnych gryzaków

dla psów i szczeniaków!

Kontakt

Skup surowca
Włodzimierz Krzysztofiak
(+48) 504 879 343

Sprzedaż
Biuro Petmex 
(+48) 18 30 00 350
Petmex Company
Mszana Dolna 34-730
ul. Zakopiańska 6a

Kontakt
tel.:+48 18 30 00 350 e-mail.biuro@petmex.pl
Petmex Company
Mszana Dolna 34-730
ul. Zakopiańska 6a

O firmie

Jesteśmy polskim producentem naturalnych gryzaków dla psów, oferującym najwyższej jakości wyroby. Jednak przede wszystkim jesteśmy wielkimi miłośnikami zwierząt. Tak samo jak Ty kochamy psy i chcemy, aby cieszyły się długim i szczęśliwym życiem. Dlatego w podzięce za ich miłość, dostarczamy im naturalnie zdrowe i pyszne przekąski.

Nasze gryzaki

Od początku istnienia firmy zajmujemy się produkcją naturalnych gryzaków dla dorosłych psów i szczeniąt. W naszej ofercie znajdziesz m.in. ucho i noski wieprzowe, żołądek wieprzowy, gryzak ze skóry, kość szynkową, mix wołowy, ucho i serce wołowe czy filet z kurczaka i kurzą łapę. Produkowane przez nas gryzaki dla psów i szczeniaków są nie tylko pyszną, ale też zdrową przekąską.

Produkcja gryzaków

Produkcją gryzaków zajmujemy się od początku do samego końca. Surowce pozyskujemy od sprawdzonych dostawców, następnie poddajemy je starannej obróbce i przetwarzamy z wykorzystaniem nowoczesnej technologii. Cały proces odbywa się pod nadzorem lekarzy weterynarii, dzięki temu mamy pewność, że nasze wyroby są wysokiej jakości.

Gdzie kupić?

Naturalne gryzaki dla psów i szczeniąt Petmex znajdziesz w dobrych sklepach zoologicznych. Współpracujemy zarówno z tradycyjnymi placówkami, jak i sklepami internetowymi. Dzięki długiej liście dystrybutorów, naszymi zdrowymi przekąskami mogą cieszyć się psy zarówno w Polsce jak i poza jej granicami.

Zalety gryzaków

Gryzienie twardych przedmiotów to naturalna potrzeba każdego psa. Długotrwałe, spokojne skupienie się na smakołyku oraz monotonna praca szczęk, wprowadzi Twojego pupila w stan błogiego relaksu. Poza tym gryzaki dostarczą psu witamin, minerałów oraz makroskładników potrzebnych do prawidłowego rozwoju.

Nasze gryzaki

Wszystkie gryzaki produkujemy z naturalnych surowców, bez dodatku sztucznych barwników, aromatów i konserwantów. Dzięki temu Twój pupil dostaje wszystko to, co najlepsze: zdrową przekąskę pełną wartości odżywczych, o naturalnym zapachu i smaku.