Kontakt
tel.:+48 504 879 343 e-mail.biuro@petmex.pl
Petmex Company
Mszana Dolna 34-730
ul. Zakopiańska 6a

O firmie

Zespół firmy Petmex na targach

Czym zajmuje się firma Petmex?

Firma Petmex zajmuje się produkcją naturalnych gryzaków dla psów. Powstała z miłości do naszych przyjaciół mniejszych – czworonogów. Głównym celem działalności Petmex jest dostarczenie właścicielom psów zdrowych, naturalnych i odżywczych przekąsek dla czworonogów.

Petmex jest producentem różnorodnych naturalnych gryzaków dla psów, np. uszu wędzonych, kurzych łapek, kości wołowych. Co chwilę wprowadza do swojej oferty nowe produkty, które nie tylko spełniają oczekiwania klientów, ale przede wszystkim sprawiają wielką radość psom. W 100% naturalne i zdrowe przekąski to przecież najlepszy sposób na ofiarowanie zwierzęciu odrobiny radości lub nagrodzenie jego dobrego zachowania.

Petmex produkuje naturalne gryzaki dla psów – bez konserwantów i sztucznych dodatków

Głównym mottem przewodnim firmy jest dbałość o produkowane przysmaki dla psów, które przede wszystkim mają wyróżniać się jakością na tle konkurencji. Jest to dość niespotykane podejście, ponieważ jak możemy zauważyć, dotąd w sklepach zoologicznych brakowało takich gryzaków dla psów, które miałyby bardzo dobry skład. Większość z nich zawierała w sobie dodatki chemiczne lub niepotrzebne zapychacze czy sztuczne aromaty, które nie wpływają korzystnie na zdrowie i samopoczucie czworonoga. Gryzaki marki Petmex są inne, dzięki czemu dbają o układ pokarmowy psa, wpływają na lepszy wygląd sierści, dostarczają zdrowej energii i wzmacniają jego siły witalne.

Petmex wyróżnia jakość gwarantowaną przez proces produkcji gryzaków

Producent gryzaków dla psów chciał odmienić obraz dostępnych w Polsce przysmaków dla czworonogów, dlatego niejako naturalnie pojawiła się chęć założenia firmy, która będzie się specjalizować w takiej produkcji. Gryzaki marki Petmex są nie tylko tworzone z dobrych składników, ale przede wszystkim sposób ich produkcji jest zgodny z dbaniem o zdrowie pupilów. Firma stosuje naturalne metody obróbki termicznej, które zapewniają świeżość i odpowiedni smak. Cały proces produkcji jest kontrolowany nie tylko przez wewnętrzne działy jakości i właścicieli firmy, ale również przez nadzór weterynaryjny. Dzięki temu marka Petmex jest uznawana za wiodącego producenta gryzaków dla psów w Polsce. Z sukcesem eksportuje swoje produkty również do innych państw, które także oczekują naturalnych przysmaków dla psów najwyższej jakości.

Petmex to producent kości wołowych, kurzych łapek i uszy wieprzowych, czyli przysmaków, które najbardziej smakują naszym czworonogom

Produkcja gryzaków dla psów jest z roku na rok rozszerzana o nowe propozycje dla pupili. Bardzo dużą popularnością w ostatnim czasie cieszą się chrupki ze skóry wieprzowej oraz stripsy wieprzowe, które są uwielbiane przez psy każdej rasy. Duże zainteresowanie klientów zyskały również mixy gryzaków dla psów, czyli zestawy różnych przysmaków w jednym opakowaniu. Stanowią one ciekawy pomysł na prezent dla pupila, ze względu na różnorodność zawartych w nich gryzaków.